STOP PADÁNÍ HLAVIČKY

STOP PADÁNÍ HLAVIČKY

Padání hlavičky dítěte v autosedačce je jeden z nejběžnějších problému při jízdě s dítětem v automobilu, se kterým se rodiče potýkají. Miminka sami neudrží hlavičku vzpřímeně, protože jejich krční svaly nejsou ještě dostatečně silné. Taková poloha může být velmi nepohodlná a dokonce nebezpečná. Jak problém s padající hlavičkou vyřešit?

Nastavení autosedačky ve vozidle je zásadní pro správnou polohu dítěte. Správná poloha má za následek otevření dýchacích cest, tím podporu správného dýchání, díky mírnému záklonu hlavičky, podporuje zdravý vývoj páteře a v neposlední řadě předchází právě padání hlavičky. 

Unikátní dvojité polohování

Nová Baby – Safe 5Z2 se základnou je polohovatelná až do 8 poloh, čímž se dokonale přizpůsobí sedadlu každého vozidla i těm sportovním s jinak nevhodnými sedačkami pro přepravu dítěte v autosedačce. Díky ukazateli správného náklonu si vždy můžete ověřit, že nastavená poloha je pro dítě bezpečná.

Inovativní Ergo Recline

Ergo Recline nabízí plošší a zdravější polohu pro pohodlnější a bezpečnější cestování. Lze jí nainstalovat na BABY SAFE ISENCE FLEX BASE či FLEX BASE 5Z nebo s bezpečnostním pásem vozidla. Baby Safe 5Z2 je kompatibilní se všemi značkami a různými druhy kočárků.

 

Lehká váha pro lehčí dny

BABY-SAFE 5Z2 byla navržena pro pohodlí všech – dítěte i rodiče. S hmotností pouhých 3,9 kg je extrémně lehká a pohodlná při nošení..

Ochrana před sluncem a větrem

Jedinečná Baby – Safe 5Z2 je vybavena extra dlouhou stříškou, takže ani při nejnižší poloze není dítě vystaveno okolním vlivům jako ostré sluneční paprsky, silný vítr či hluk. Látkové potahy poskytují UV 50+ ochranu.

 

Univerzální použití 

Na základnu

Základna je umístěna v autě a je vždy připravena rychle a jednoduše jedním cvaknutím autosedačku připevnit nebo odpojit, aniž by spící dítě bylo rušeno.

Pomocí bezpečnostního pásu

Baby – Safe 5Z2 je možné nainstalovat do vozidla pomocí bezpečnostního pásu. Je to velmi praktické, pokud autosedačku přesouváte z jednoho vozidla do druhého nebo u aut které nemají kotevní systém ISOFIX. Vodítka bezpečnostních pásů pomohou autosedačku správně nastavit.

#NAVŠTIVTE NÁS NA INSTAGRAMU