STRIDER M: Lehký a kompaktní kočárek na každý den

STRIDER M: Lehký a kompaktní kočárek na každý den

Hledáte kočárek, který vám usnadní každodenní život s miminkem? Podívejte se na naši novinku kočárek STRIDER M. Je lehoučký a skladný, ocení ho proto rodiče, kteří kočárek musí často přenášet, jezdí s ním městskou hromadnou dopravou nebo ho potřebují často skládat do auta. STRIDER M je stylovým doplňkem i praktickým pomocníkem.

Kvalitní kola odolná proti defektu.

Kvalitní podvozek a kola odolná proti defektu

Hladkou a ničím nerušenou jízdu zajišťují velká gumová kola s pěnovou výplní (přední otočná s aretací) a centrálně odpružený podvozek. Kola snadno zabrzdíte nášlapnou brzdou, která zafixuje obě zadní kola do stabilní pozice, takže pokud budete potřebovat zastavit v nerovném terénu, vaše dítě bude stále maximálně v bezpečí. Kočárek má ochranu proti převrácení.

Váží pouze 10 kg.

Kočárek od narození do 22 kg

STRIDER M lze s hlubokou korbou používat už od narození. Jakmile se děťátko posadí, můžete přejít na sportovní sezení. Na podvozek nacvaknete i novorozenecké vajíčko.

Sportovní sezení je navrženo tak, aby se v něm dítě cítilo pohodlně po celý rok. Před chladem a větrem ho chrání polstrované bočnice, před ostrým sluncem pak prodloužitelná stříška s UPF 50+. Velké větrací okénko pak zajistí dostatečnou cirkulaci vzduchu.

Prakticky řešený systém pásů zajistí nejenom bezpečí vašeho dítěte na cestě, ale také komfort. Bohatě polstrované pásy jsou snadno nastavitelné a není potřeba je provlékat.

Směr sezení lze libovolně nastavit po nebo protisměru jízdy, podle toho, zda chce dítě vidět na vás nebo prozkoumávat svět. Nastavitelná zádová opěrka a polohování opěrky na nožičky umožňuje dítě podle potřeby napolohovat ze vzpřímené polohy do úplného lehu.

Od narození do 22 kg.

Stylový doplněk i praktický pomocník

Kočárek Strider M vám usnadní každodenní fungování, ale také vás ohromí propracovaným designem. Minimalisticky řešené barvy doplňuje nastavitelná ergonomická rukojeť z ekokůže. Díky extra velkému prodloužitelnému úložnému koši si můžete vzít s sebou ven vše, co budete potřebovat. Nosnost koše je až 7 kg.

Koš s nosností 7 kg.

Váháte, zda je pro vás STRIDER M tím pravým kočárkem? Podívejte se na naše tipy, na co se při výběru kočárku zaměřit.

#NAVŠTIVTE NÁS NA INSTAGRAMU